ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Endast ett fåtal platser kvar till torsdagen

4 september 2017

Intresset för Business Arena Stockholm är rekordstort i år. Biljetterna till onsdagen den 20/9 är slutsålda, men det går fortfarande utmärkt att anmäla sig till torsdagen 21/9. Vi vill dock påminna om att biljetterna tar slut fort, och nu finns endast ett fåtal platser kvar.

För att säkra din plats på Business Arena Stockholm – se till att anmäla dig till torsdagen nu!

Se programmet här.

Flödet

Nyheter från business arena

  • Filtrera flödet Visa:
  • Nyheter
  • Twitter
  • Allt

På väg upp i år?

Testimonials

”Jag vill verkligen rikta ett tack till Fastighetsnytt för ett bra och spännande arrangemang som lockar så många besökare och intressanta talare”
- Helene Hellmark Knutsson, minister för högre utbildning och forskning, Utbildningsdepartementet
”Business Arena är ett otroligt effektivt sätt att träffa dem man behöver träffa. Under två dagar här har man gjort väldigt mycket av det kontaktskapandet man behöver för den vardagliga verksamheten ”
- Annica Carlsson, Equator Stockholm AB
”Business Arena är ett av de bästa tillfällena på året som man får träffa alla människor som jobbar i branschen. Alla är samlade på en och samma plats ”
- Mark Humphreys, Tengbom
”Sverige behöver Business Arena”
- Business Arena Umeå-delegat, 2015

Nyhetsbrev